• Kategorie
  • EkaMedica Graviola 0,5l Wyciąg

Brak towaru
42.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena przesyłki 10
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Paczkomaty InPost 10
Kurier DPD 14
Kurier DPD pobranie 19.9

EkaMedica Wyciąg z gravioli 0,5l

Graviola, nazywana flaszowcem jest jednym z największych tropikalnych owoców rosnących na wiecznie zielonych drzewach osiągających wysokość 5-7 m. Sam owoc gravioli potrafi osiągnąć nawet 30 cm długości, ma sercowaty kształt i pokryty jest licznymi mięsistymi kolcami. 

Spożywanie gravioli wpływa korzystnie na samopoczu¬cie i zapewnia równowagę organizmu. Zawiera ona unikalne acetogeniny annonaceowe, które mają silne działanie antyoksydacyjne. 

Wyciąg z gravioli naturalnie wspiera odporność organizmu, pracę układu nerwowego i mięśnia sercowego dzięki zawartości witamin C, B1, B2 oraz potasu, magnezu, fosforu i żelaza. 

Graviola ma w składzie chinoliny i izochinoliny wpływające na poprawę kondycji psychofizycznej i nastroju. Substancje w niej zawarte dodają energii, wspiera¬ją system immunologiczny i zapewnią naturalną barierę ochronną. 

Wyciąg z gravioli (Annona muricata). Pasteryzowany.

Objętość: 500 ml. 

Proponowany sposób podania: Dwa razy dziennie po 25ml pół godziny przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Tworzenie się osadu jest naturalnym procesem.