• Kategorie
  • Zioła szwedzkie z piołunem Marii Treben 90,2g - Orion

Usuwają bóle i zawroty głowy, wzmacniają pamięć, usprawniają funkcje mózgu, leczą bezsenność, niwelują bóle reumatyczne, pomagają w walce z pasożytami oraz wyprowadzają z melancholii i depresji.

31.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena przesyłki 10
Odbiór osobisty przedpłata 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 10
Poczta Polska 11.5
Kurier DPD 14
Poczta Polska (Pobranie) 19.9
Kurier DPD pobranie 19.9

Zamówienie telefoniczne: 608580607

 

Oryginalne Zioła Szwedzkie Marii Treben z piołunem 90,2 g

Z tajnych zapisów czynionych przez dr Samsta dowiadujemy się, o zadziwiającej skuteczności ziół szwedzkich. Jego zestaw ziołowy może być bazą wyjściową lub fundamentalną podczas każdego leczenia, co potwierdziły badania laboratoryjne poczynione w tym kierunku

Zioła szwedzkie produkowane na rynek niemiecki. Ich oryginalna receptura składa się z 11 ziół.  Przygotowane wg Starego Rękopisu:

Skład:  mirra, kamfora naturalna, korzeń rzewienia, korzeń kurkumy, piołun, manna, teriak, korzeń dziewięciusił, szafran, korzeń arcydzięgla, senes.

Znając skład niezbędnych ziół możesz samodzielnie przygotować tę leczniczą nalewkę. Wspiera ona leczenie niezliczonej ilości schorzeń. Stosuj zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Zioła zalej 1,5 litra 38%-40% alkoholu. Odstaw je na 14 dni w ciepłe miejsce (ok. 25 stopni Celsjusza). Codziennie lekko wstrząśnij mieszankę.  Po 14 dniach odcedź i zlej do ciemnych buteleczek, zamknij i trzymaj w chłodzie. Tak przygotowana nalewka może leżeć kilka lat.

Stosowanie: Profilaktycznie zaleca się przyjmować1 łyżeczkę nalewki rano i wieczorem, rozcieńczoną wodą. Przy różnego rodzaju niedomaganiach - 3 łyżeczki dziennie. W razie poważniejszej choroby - 2-3 łyżki stołowe dziennie (1 dawkę należy podzielić na dwie porcje i pić przed i po posiłku). Uwaga! Wewnętrznie Zawsze nalewkę należy przyjmować po rozcieńczeniu

Okłady: Miejsce na które będzie położony okład należy nasmarować dowolną tłustą maścią. Nalewką należy zwilżyć gazę lub ligninę i przyłożyć w chore miejsce. Następnie przykryć okład kawałkiem folii i zawinąć bandażem. Trzymać minimum 2 godziny a jeśli nie wystąpi reakcja alergiczna można i dłużej, nawet całą noc. W przypadku wystąpienia uczulenia należy przerwać stosowanie nalewki

Zioła te, wg. "Starego rękopisu" m. in.: 

· Usuwają bóle i zawroty głowy, wzmacniają pamięć, usprawniają funkcje mózgu

· Pomagają przy wszystkich dolegliwościach oczu

·Leczą krosty i wypryski

·Leczą stany zapalne zębów, jamy ustnej, gardła

·Pomagają przy skurczach żołądka, kolce , wzdęciach , zaparciach, złym trawieniu i bólach woreczka żółciowego

·Pomagają przy obrzękach, bólach i szumie w uszach

·Mają ułatwiać  poród, są pomocne w zapaleniu piersi,  upławach, zaburzeniach miesiączkowania

·Pomagają w walce z pasożytami

·Pomagają w żółtaczce, przy hemoroidach, chorobach nerek

· Wyprowadzają z melancholii i depresji

· Pobudzają apetyt i trawienie

· Usuwają bóle spastyczne

· Powinny być stosowane przy padaczce, porażeniach, zawrotach głowy i mdłościach

· Leczą nowotwory, blizny po ospie, brodawki, popękane dłonie, wszystkie rany, blizny nawet zastarzałe, przetoki, oparzenia, bolące odciski.

· Działają przeciwko guzom i plamom.

· Mają działanie krwiotwórcze

· Niwelują bóle reumatyczne

·Leczą bezsenność