• Sklep stacjonarny w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do nowego sklepu stacjonarnego
Argani NATURA I ZDROWIE w Warszawie na Targówku.

 
Argani NATURA I ZDROWIE
ul. Remiszewska 1 lok. 7b
(wejście od ul. Gorzykowskiej róg ul. Radzymińskiej)
03-550 Warszawa 
tel. 790 557 604
otwarty w godzinach: Pon.- Pt. 10:00-18:00 Sob. 10:00-14:00

Każdy znajdzie coś dla siebie, mamy bogatą ofertę kosmetyków naturalnych i rozszerzamy ofertę o naturalne produkty spożywcze- zdrową żywność bez chemii, konserwantów i sztucznych barwników.

Mamy produkty z dobrych i sprawdzonych źródeł, nasz sklep ma swój klimat oraz dobrą atmosferę, na zewnątrz jest duży parking, obok przystanek autobusowy a wizyta w sklepie to jednocześnie spotkanie z miłośnikami zdrowego trybu życia. Jeżeli chcesz zadbać o siebie, swoje zdrowie i wygląd oraz zdrowie swojej rodziny to przyjdź do nas, gwarantujemy, że wrócisz. 

Staramy się dobrze doradzić każdemu klientowi, udzielamy porad przy problemach z cerą, włosami i innymi w sferze piękna, a także udzielamy porad dietetycznych. Zakwaszenie organizmu, złe odżywianie, wysoki poziom cholesterolu, zbyt duże ciśnienie krwi? Postaramy się pomóc, oczyścisz organizm z toksyn i poczujesz się lekko. Mamy również zioła i naturalne suplementy, które dodadzą energii i wigoru. A jeśli kochasz słodycze, ale martwisz się o swoją figurę na lato musisz do nas zajrzeć, mamy zdrowe słodycze i naturalne zamienniki cukru.

Powrót do natury to najlepszy wybór dla twojego ciała i ducha.